Sorunuz mu var ?

Öğrenmek istediğiniz veya aklınıza takılan tüm soruları bizlere sorabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim en büyük önceliğimizdir.

SORU SOR

Petek Tesisatı

Kardeşler Mühendislik olarak, sizlere uzun yıllardır tecrübeli teknik ekibimiz ve mühendislerimizle gelişen teknolojiyi takip ederek hizmet vermekteyiz.

BURSA DOĞALGAZ TESİSATI VE PETEK TESİSATI;
İÇ TESİSATTA KALİTE VE  UYGUN FİYAT KARDEŞLER DOĞALGAZ MÜHENDİSLİK!TE

"Doğalgaz iç tesisatı" önemlidir. Çünkü konutların ,işyerlerinin ve sanayi fabrikalarının can ve mal güvenliği iç tesisatla doğrudan ilgilidir.Bugün Bursa da "doğalgaz iç tesisatı" işini gerçekleştiren yüzlerce firma mevcut ve rekabetten dolayı bu firmaların fiyatlarıda birbİrine çok yakındır."Doğalgaz iç tesisatı"nda sadece fiyat araştırması yapmayın . Asıl durmanız gereken konu bu, "doğalgaz  firmaları"nın, yetki belgelerinin olması ve "bursagaz anlaşmalı firma", olup olmadığıdır."bursa doğalgaz mühendislik firması" olarak güçlü referanslarının bulunmasıdır. Ayrıca gerekli kalite standartlarını yakalamış , nitelikli personel çalıştıran işinin uzmanı doğalgaz firmalarına başvurun.Araştırmanızı internetten yada çevrenizden yapabileceğiniz gibi Bursagaz'ın internet sitesinde yayınlanan doğalgaz firmalarına da yapabilirsiniz.

firmamızın "bursagaz yetkili firmalar" numarası 2001233 tür. sizlere, bursa doğalgaz tesisatı,kombi tesisatı,petek tesisatı,kombi değişimleri,bursagaz tadilat projesi ve doğalgaz tesisat tadilatları ile ilgili her türlü hizmete hazırız.iç tesisatınız için cihaz ve hizmet FİYATLARIMIZ;

http://www.bursakombisatis.com

http://www.bursadadogalgaztesisati.com  dan görebilirsiniz.

Doğalgaz tesisatlarınızda kalite istiyorsanız,"doğalgaz yetkili firma", olarak bize yaptırınız

Doğalgaz tesisatlarını Bursa'da özellikle nilüfer, osmangazi ve yıldırım ilçelerinde ve bu ilçelerin bütün mahallelerinde yapmaktayız.Doğalgaz kolon tesisatı, doğalgaz iç tesisat, işyeri doğalgaz tesisatı ve petek tesisatında BURSAGAZ sertifikalı makina mühendisi ve tesisat ustalarıyla yapmaktayız.

Firmamız;"bursa doğalgaz tesisatı" , petek tesisatı, doğalgaz projesi,"bursagaz tadilat projesi",kombi montajı, kombi değişimini yapmaktadır.ayrıca mobil sistem ısıtma sistemi ve yerden ısıtma tesisatlarıda yapmaktayız.

 Firmamız; özellikle Eca, Demirdöküm, Ariston, immergas, Baymak, Bosch,Vaillant,arçelik,beko gibi markaların ürünlerinin satışı yapmaktadır. Müşterilerimize tek markaya bağlı kalmayıp çalışmakta olduğumuz bir çok marka sayesinde ürün çeşitliliği ile alternatif çözümler sunabilmektedir.

Bursa içinde;"Yıldırım doğalgaz tesisat firması", "Osmangazi  yetkili doğalgaz tesisat firması" ,"Nilüfer yetkili dogalgaz tesisat firması "olarak hizmetlerimizi ücretsiz keşif yaparak vermekteyiz.

Doğalgaz tesisatı, Doğalgaz projesi işlemlerinizi mutlaka yetkili firmalara yaptırınız ! Firmamız; "Bursagaz sertifikalı mühendislik firması"dır Bursagaz yetki numaramız 2001233'tür.bursagaz resmi internet sitesinden ve bursagaz 444 11 33 müşteri hizmetlerinden sorgulayabilirsiniz. 

 işyerimizde bir çok kombi markası sergilemekteyiz.  Ayrıca müşterilerimize deneyimli personelimiz ve uzman mühendislerimiz tarafından hangi ürünleri tercih etmeleri konusunda destekde veriyoruz.

Firmamız; müşterilerimize doğalgaz tesisatı yaptırırlarken bir çok ödeme şekli sunmaktadır.nakit yada nakit fiyatına kredi kartına taksit uygulanmaktadır.ayrıca senetle uygun ödeme seçenekleride sunmaktayız.Size uygun olanını seçiniz.

BURSA DOĞALGAZ FİRMALARI


Yetkili güvenilir,"bursa doğalgaz firması",olarak deneyimli ve uzman kadro ile doğalgaz tesisatınızı profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Bursa içi doğalgaz tesisatı ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. Doğalgaz tesisatı'nın nasıl yapılacağı hangi güzargahlardan geçeceği, kombinin nereye konulması gerektiği, ne kadar petek konulursa evin ısınacağı ve bir çok sorunuz keşif sırasında cevaplandırılacaktır.

"bursa doğalgaz firması", olarak Sizlerin memnuniyetini ön plana koyarak;

 • kalorifer ve petek tesisatı.
 • doğalgaz kombi tesisatı.
 • doğalgaz şofben tesisatı.
 • hermetik soba tesisatı.
 • doğalgaz kolon hattı.
 • Mutfak ve lokanta doğalgaz tesisatı.
 • Merkezi sistem doğalgaz kolon tesisatı.
 • kombi,petek,radyatör ve şofben montajı.
 • Bursa doğalgaz iç tesisat.
 • Yıldırımda doğalgaz tesisatçısı.
 • Osmangazi doğalgaz tesisatçısı.
 • Nilüfer doğalgaz tesisatçısı, işlerini yapmaktayız.

 

Keşif için bize 0224 362 02 00 / 0544 623 93 07/0532 666 30 98 numaralarla ulaşabilirsiniz.