Sorunuz mu var ?

Öğrenmek istediğiniz veya aklınıza takılan tüm soruları bizlere sorabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim en büyük önceliğimizdir.

SORU SOR

osmangazi yetkili doğalgaz firmaları

"Osmangazi doğalgaz tesisatı","Osmangazi doğalgaz yetkili firması","Osmangazi bursagaz yetkili firması"

Enerji deyince akla ilk doğalgaz gelir.doğalgaz ilk kullanilmaya başladığı yıldan itibaren birçok avantajı dolayısıyla osmangazide birçok (altıparmak, Çarşamba,kükürtlü,çekirge,dikkaldırım gibi) mahallede yaygınlaştı.daha sonrada kemerçeşme, zafer,bahar,beşyol,Altınova,Yeşilovada kullanılmaya başlandı.kömürlü sobalar yerine doğalgaz tesisatında kombi,soba,sofben kullanılmaya başlandı.bu cihazlarında bir çoğu ucuz olduğundan dolayı bacalı olarak tercih edildi.

Son yıllarda doğalgaz tesisatındaki bacalı cihazlardan dolayı zehirlenmeler arttı.bundan dolayı bursagaz tespit ettiği bacalı cihazları kullanan abonelerin doğalgazını kapatmakta ve aboneden hermetik cihaz kullanmasını istemektedir.

Bu sebeble hermetik kombi,hermetik soba ve hermetik sofben kullanılması gerekmektedir.bunların kullanılması içinde bursagaz doğalgaz tesisatında tadilat projesi ve doğalgaz tesisatı tadilatı istemektedir.

Bu noktada kardeşler doğalgaz tesisat firması;"bursagaz yetkili firması" olarak sizlere hizmete hazırdır.