Sorunuz mu var ?

Öğrenmek istediğiniz veya aklınıza takılan tüm soruları bizlere sorabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim en büyük önceliğimizdir.

SORU SOR

İşyeri Doğalgaz Tesisatı

İşyerine doğalgaz bağlatmak isteyen kişinin nasıl bir yol izlemesi gerekir? İşyerine doğalgaz bağlatılması için öncelikle yetkili bir doğalgaz firmasına başvurulması gerekir.

 

 

İşyeri İçin kaynaklı Doğalgaz Tesisatı ;
 Doğalgaz tesisatı denince akla daire içi doğalgaz tesisatı gelir. Fakat doğalgaz LPG ye göre 4 kat daha ucuz olduğu için sanayide ve işyerlerinde kullanılmaktadır. Ayrıca doğalgazın en büyük özelliği ucuzluğunun yanı sıra temiz yakıt olmasıdır. Bunun yanında kulanım kolaylığı, konforu ve cihazların ömrünün daha çok uzaması doğal gazlı tesisatların tercih edilmesini zorunlu kılar.

İşyeri  doğalgaz tesisatları,bursa'da,"bursagaz yetkili firmalar" tarafında yapılmalıdır  .Ayrıca doğalgaz tesisatı tüpgaza göre 4 kat daha ucuzdur ve özellikle işyerleri için doğalgaz kullanımı çok gereklidir. 

Kullanım gerektiren yerlerde ihtiyacı karşılayacak tesisatın kurulması işlemleri sonunda işyerinde doğalgaz kullanmak isteyen kişiler gerekli başvuruları "doğalgaz yetkili firmaları'na" yaptırarak  doğalgaz cihazlarını kullanabilirler.

Dükkanına Doğalgaz Bağlatmak İsteyen Kişi

Buna göre herhangi bir işyerine doğalgaz bağlatılması için öncelikle herhan "bursa yetkili doğalgaz firması" başvurulması gerekir.

Kullanılacak cihazları müşteri belirledikten sonra şartnameye uygunluğuna bakılır. Bursagaz'ın cihazların uygunluğu üzerinde hassasiyeti vardır. Bu yüzden doğalgaz yakıcı cihazların ce belgeli ve vizeli kullanılmasını şart koşar.

Bunun dışında ilk aşamada iş yeri sahibi firmaya başvurur ve anlaşma sağlanır. Daha sonra firmamız işyerine gelerek proje çizer.

Kaynaklı doğalgaz tesisatı yapılırken, güvenlik önlemleri için havalandırma, gaz kaçağı alarm cihazlarının takılması işlemlerini özenle ve dikkatle yapar. Eğer sistemin kurulacağı yapıda temel malzeme ahşapsa daha özel önlemler alınır.

Sonrasında "bursa doğalgaz firmaları" mühendisi ile bursagaz yetkili personeli abonenin işyerine giderek gerekli kontrollerini yapar.

Uygun gördüklerinde gaz açılır. Uygun görülmediği takdirde bursagaz, projeyi yapan "bursa doğalgaz firmaları'na" ek sürer verir. Bu ek sürede firma eksik ve yanlışlarını gidererek tekrar başvuruda bulunur.

Doğalgaz tesisatlarının sağlıklı şekilde açılmaması sonrası kullanımlarda ortaya çıkacak en ufak bir sızıntının çok kötü olaylara sebebiyet verebilmesi sebebiyle bu tarz özel önlemler alınmaktadır.

bursagaz yetkili firması olarak yaptığımız başlıca işler şöyledir.

İşyeri kaynaklı doğalgaz tesisatı,

Yıldırım'da işyeri doğalgaz tesisatı,

Osmangazi'de işyeri doğalgaz tesisatı,

Nilüfer'de işyeri doğalgaz tesisatı,

bursa doğalgaz tesisatı,

bacalı kombiden hermetik kombiye geçiş

hermetik sofben tesisatı,

hermetik soba tesisatı,

mobil sistem ısıtma tesisatı,

yerden ısıtma tesisatı,

sanayi doğalgaz tesisatları.

konularında sizlere yardımcı olmaya hazırız.