Sorunuz mu var ?

Öğrenmek istediğiniz veya aklınıza takılan tüm soruları bizlere sorabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim en büyük önceliğimizdir.

SORU SOR

Gaz Açma

Bursagaz Gaz Açma


BURSAGAZ ile Sözleşmenizi yaptıktan sonra sertifikalı tesisatçı firmamız Bursa Doğalgaz, BURSAGAZ"tan gaz açılışı için randevu alır.

 

Açıklamalar
 bursagaz Sertifikalı tesisatçı firmamız; Bursa Doğalgaz firması olan BURSAGAZ"dan gaz açılışı için randevu alır. Randevu günü BURSAGAZ yetkili mühendisi, Bursa Doğalgaz mühendisi ile dairenize gelerek tesisatınızın uygunluğunu kontrol eder.

Proje ve Gaz Açma

Tesisatınızın BURSAGAZ Teknik Şartnamesi"ne uygun olması durumunda gaz açma işleminiz yapılır ve gaz açma uygunluk belgesi verilir.

Tesisatınızın BURSAGAZ Teknik Şartnamesi"ne uygun olmaması durumunda gaz açma işleminiz yapılmaz. BURSAGAZ tarafından “DOĞALGAZ UYGUNLUK BELGESİ” verilmeden hiçbir şekilde gaz kullanamaz.

ayrıca kombi soba servisleri cihazlara garanti vermez

Randevu günü BURSAGAZ yetkili mühendisi ve firmamız mühendisi ile dairenize gelerek tesisatınızın uygunluğunu kontrol ederiz.

Tesisatınızın BURSAGAZ Teknik Şartnamesi’ne uygun olması durumunda gaz açma işleminiz yapılır ve gaz açma uygunluk belgesi verilir.

Tesisatınızın BURSAGAZ Teknik Şartnamesi’ne uygun olmaması durumunda gaz açma işleminiz yapılmaz. BURSAGAZ tarafından “DOĞALGAZ UYGUNLUK BELGESİ” verilmeden hiçbir şekilde gaz kullanılamaz.

Bursa Doğalgaz yetkili firmalar

 "Bursa doğalgaz tesisatı", olarak sizlere 20 yılı aşkın tecrübeli teknik ekibimiz ve mühendislerimizle Bursada konut, işyeri ve fabrikaların ısıtma, doğalgaz tesisatı, mekanik tesisat, sanayi tesisatı, projelendirmeve taahhüt hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca Kombi montajı,bacalı kombiden hermetik kombiye geçiş, "bursagaz tadilat projesi" çizimi, kombi  ve petek tesisatı, doğalgaz projesi ve gaz açma konularında faaliyet göstermekteyiz.

Yaptığımız işler:

petek tesisatı,
doğalgaz kombi tesisatı,
doğalgaz şofben tesisatı,
Bursa doğalgaz iç tesisat,
Bursa Yıldırım doğalgaz  iç tesisatı,
Yıldırım doğalgaz tesisat firması,
Osmangazi doğalgaz firması,
Bursa Osmangazi doğalgaz iç tesisatı,
Nilüfer doğalgaz firması,
Bursa Nilüfer doğalgaz iç tesisatı. alanlarında hizmet vermekteyiz.