Sorunuz mu var ?

Öğrenmek istediğiniz veya aklınıza takılan tüm soruları bizlere sorabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim en büyük önceliğimizdir.

SORU SOR

Bursa Doğalgaz Tesisatı

"Bursa doğalgaz tesisatı" ve "bursagaz tadilat projesi" yapan Firmamız; doğal gaz tesisatı keşif, projelendirme, uygulama aşamalarını uzman mühendis  ve profesyonel usta ekibiyle birlikte gelişen teknolojileri takip ederek yapmaktadır.

 

"BURSA DOĞALGAZ TESİSATI"

"bursa doğalgaz tesisatı"nın yapılması için İlk olarak BURSAGAZ abonelik işleminin yapılması gereklidir. Yapılacak tesisatın "doğalgaz tesisat projesi" tarafımızdan çizilir ve BURSAGAZ kurumuna onaylanmak üzere göndeririz.

"bursagaz doğalgaz tesisat projesi" veya "bursagaz tadilat projesi" onaylandıktan sonra daireye ait doğalgaz tesisatını yaparız. Daire giriş kapısına konulan vanadan itibaren gaz hattı daire içindeki kullanılan cihazlara kadar yapılır.

Daire içi doğalgaz tesisatını yaparken BURSAGAZ kurumunun uygunluk verdiği malzemeleri kullanılarak yaparız. 

Daire içi doğalgaz tesisatı, proje aşamasında 1 yıl sigorta kapsamına girer. Proje onayından sonra doğalgaz tesisatı yapılır ve abone BURSAGAZ kurumu ile kullanım sözleşmesi yapar.

Sözleşmeden önce BURSAGAZ kurumundan doğalgaz sayacı tarafımızdan veya tarafınızdan alınırak montajı yapılır.

BURSAGAZ kurumundan gaz açma randevusu alınır ve tarafınıza bildirilir. Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendirilir.bütün bu işlemleri bursagaz yetkili firması kardeşler doğalgaz (yetki no 2001233 ) olarak yapıyoruz.

 

Ana kolon doğalgaz tesisatı:
İlk olarak BURSAGAZ abonelik işlemi yapılır. Binanız için BURSAGAZ  kurumu tarafından servis kutusu bırakılmışsa yapılacak tesisatın projesi tarafımızdan çizilir ve BURSAGAZ kurumuna onaylanmak üzere gönderilir. Bina ana kolon gaz tesisatı projesi onaylandıktan sonra tesisat yapılır. Ana kolon gaz tesisatı servis kutusundan daire giriş kapılarına kadar yapılır.Ana kolon gaz tesisatı BURSAGAZ kurumunun uygunluk verdiği malzemeler kullanılarak yapılır. Ana kolon gaz tesisatı proje aşamasında 1 yıl sigorta kapsamına girer. 

Beraberinde daire içi doğalgaz tesisatı yapılmışsa; proje onayından sonra kullanıcı BURSAGAZ kurumu ile kullanım sözleşmesi yapar. Sözleşmeden önce BURSAGAZ kurumundan doğalgaz sayacı tarafımızdan veya tarafınızdan alınırak montajı yapılır.BURSAGAZ kurumundan gaz açma randevusu alınır ve tarafınıza bildirilir. Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendirilir.

 

Size yardımcı olabileceğimiz işler;
"Bursa Yıldırım doğalgaz tesisatı" olarak yıldırımda oturan doğalgaz abonelerinin hizmetindeyiz.

 "bursa yıldırım yetkili firmalar" içerisindeki firmamız uzun yıllardır doğalgaz sektöründeki tecrübemizle siz doğalgaz abonelerinin tesisatlarını bursagaz standartlarında yapmaktayız. 

"Bursa Osmangazi doğalgaz tesisatı" 

 bursa osmangazi yetkili firmalar

"Bursa Nilüfer doğalgaz tesisatı"

 bursa nilüfer yetkili firmalar

 

Keşif için bize 0224 362 02 00 / 0544 623 93 07 no lu telefonlardan veya online iletişim formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz. Her türlü sorularınızı görüş ve önerilerinizi bize gönderin deneyimli mühendislerimiz sorularınızı cevaplasın!

Doğalgaz tesisatı hizmeti verdiğimiz ilçeler; Osmangazi doğalgaz tesisatı, Nilüfer doğalgaz tesisatı,Bursa Nilüfer doğalgaz tesisatçısı, Yıldırım doğalgaz tesisatı,Bursa Yıldırım doğalgaz tesisatçısı,Osmangazi doğalgaz tesisatçısı,Ortabağlar doğalgaz tesisatı, Gürsu doğalgaz tesisatı,Yıldırım Eğitim mahallesi doğalgaz tesisatı,Yıldırım Ulus mahallesi doğalgaz tesisatı, Yeşilyayla doğalgaz tesisatı, 152 Evler doğalgaz tesisatı, Kestel doğalgaz tesisatı, Mudanya doğalgaz tesisatı, Bahar mahallesi doğalgaz tesisatı,Koğukçınar doğalgaz tesisatı,Üçevler doğalgaz tesisatı, Yıldırım Erikli doğalgaz tesisatı, Bursa Çekirge doğalgaz tesisatı, Fatih Sultan Mehmet bulvarı doğalgaz tesisatı, Altınşehir doğalgaz tesisatı, Özlüce doğalgaz tesisatı, Kükürtlü doğalgaz tesisatı, Beşevler doğalgaz tesisatı, Santral Garaj doğalgaz tesisatıŞehreküstü doğalgaz tesisatı